Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Zielona Góra

Twój "pierwszy oddech pod wodą" już 8 maja!

Uwaga, uwaga! Ze względu na długi weekend majowy, nasza cykliczna akcja "Mój pierwszy oddech pod wodą",odbędzie się po majówce. Już w czwartek, 8 maja, o godzinie 19:30, zapraszamy Was serdecznie na basen przy ul. Wyspiańskiego. Będziecie tam mogli doświadczyć niesamowitego uczucia, jakim jest oddychanie pod wodą i wspaniały stan nieważkości. Koniecznie zabierzcie ze sobą znajomych, którzy te nieziemskie wrażenia mają jeszcze przed sobą! Zapewniamy jedyne w swoim rodzaju przeżycia na głębokości do 4 metrów oraz opiekę instruktoraA wszystko to dla Was zupełnie bezpłatnie!

Jeśli spodoba Wam się płetwonurkowanie, nasz instruktor, Marek Cieśla, chętnie podpowie Wam co zrobić, aby dalej rozwijać tę wspaniałą pasję.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie. W imprezie może wziąć udział 12 osób, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Kontaktujcie się z nami mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Zapraszamy :)

"Pierwszy oddech" co miesiąc!

Ruszamy na całego! Pamiętacie akcję "Mój pierwszy oddech pod wodą"? Od teraz zapraszamy Was w każdy pierwszy czwartek miesiąca na basen przy ul. Wyspiańskiego! Co miesiąc będziecie mogli doświadczyć niesamowitego uczucia, jakim jest płetwonurkowanie oraz zabrać znajomych, którzy pierwszy oddech pod wodą mają jeszcze przed sobą :)
Zapewniamy przeżycia jedyne w swoim rodzaju na głębokości do 4 metrów oraz opiekę instruktora Marka Cieśli. A wszystko to dla Was zupełnie bezpłatnie!

Zbierajcie znajomych i widzimy się już w maju!

Kurs nurkowy

Ruszają zapisy na pierwszy w 2014 roku kurs na stopień Scuba Diving International (SDI) - Open Water Scuba Diver. Liczba miejsc jest ograniczona, a decydować będzie kolejność zgłoszeń. Kurs rozpocznie się, gdy w grupie będzie co najmniej 6 osób.
Koszt kursu to 1350 zł (kurs, egzamin, materiały szkoleniowe, opieka instruktora, wynajęcie sprzętu, koszt aplikacji oraz wydania dokumentów).
Jeżeli jesteś już płetwonurkiem i chcesz podnieść swoje kwalifikacje, zgłoś się do nas. Zorganizujemy również kurs AOWD, rescue diver, dive master, asystent instruktora oraz kursy specjalistyczne - suchy skafander, nitrox, nurkowanie podlodowe, wrakowe, nocne i w wodzie o ograniczonej widoczności.
 
Skontaktuj się z nami jak najszybciej na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ! Serdecznie zapraszają WOPR Zielona Góra oraz instruktor SDI, Marek Cieśla.

Udany pierwszy oddech!

W czwartek 13 marca 2014 r. na basenie przy ulicy Wyspiańskiego w Zielonej Górze, o godzinie 19:45 odbyła się pierwsza w tym roku akcja przeprowadzona przez ratowników WOPR Zielona Góra, zatytułowana "Mój pierwszy oddech pod wodą". Każdy z uczestników miał okazję zanurkować ze sprzętem pod bacznym okiem instruktora nurkowania Marka Cieśli i przekonać się na własnej skórze, jak to jest mieć skrzela pod wodą. Kandydaci na płetwonurków zadeklarowali chęć uczestnictwa w kolejnych edycjach. Część zdeterminowanych osób pragnie doszkolić swoje umiejętności na profesjonalnym kursie.

GALERIA

Polub nas na facebooku!

Ciekawe linki